MERK Scooter | : | VESPA --Deze scooter is verkocht-- |
TYPE | : | Sprint 4takt Euro4 Iget |
KLEUR | : | Zwart glanzend |
KM.STAND | : | 448 |
UITVOERING | : | snorscooter / 25 km. p.u. (met helmplicht, blauw kenteken) |
BOUWJAAR | : | 13-06-2020 |
CILINDERINHOUD | : | 49,5 cc. |
PRIJS € | : | 2.995,00 |
EXTRA's inclusief | : | Windscherm hoog , klapdrager achterzijde in chrome en |
orgineel Vespa alarm | ||
Wheels2Drive garantie | : | tot 6 maanden na aankoopdatum |
** Deze scooter kan ook geleverd worden als bromscooter voor € 3.095,00
Deze Vespa Sprint is verkocht, maar kijk elders op onze site of kom naar onze winkel en bekijk ons assortiment.
Vespa Sprint 50cc 4 takt Euro 4 Iget snorscooter in de kleur: glanzend zwart met hoog windscherm en veel extra's iets voor u? Deze snorscooter 25 km. p/uur, blauw kenteken, bouwjaar 13-06-2020 heeft maar 448 km. op de teller staan en ziet er uit als nieuw.
Extra in prijs inbegrepen: windscherm hoog , klapdrager achterzijde in chrome en orgineel Vespa alarm
Wheels2Drive Garantie tot en met 6 maanden na aankoopdatum, u dient zich dan wel aan de door W2D Tweewielers gestelde garantievoorwaarden te houden, o.a. met betrekking tot onderhoud van de scooter.
Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87a, 6685 BM Haalderen (naast Aldi),
e-mail: info@wheels2drive.nl tel.: 0481-464569
Om je advies op maat te kunnen bieden, is dit product alleen in onze winkel beschikbaar. Online bestellen is helaas niet mogelijk. Wel kunnen wij het product na betaling aan u versturen. Heeft u interesse? Kom langs in de winkel of neem contact met ons op en bel: 0481 - 464569 of via het contactformulier
€ 2.995,00
Voor gebruikte Vespa Sprint scooters maar ook voor andere tweedehands scooters komt u naar onze winkel in Haalderen bij Bemmel maar ook voor heel veel nieuwe A-merk benzine scooters van SYM, PEUGEOT, KYMCO, VESPA en PIAGGIO en en veel elektrische scooters.
Ook voor een Elektrische scooter van Ecooter, SUPERSOCO, zoals de CUX, de Mini, de TS, de compacte Agm Goccia en YADEA scooters als de G5 of de C1S of bent u bij ons aan het goede adres. Op zoek naar een prijswinnende e-bike, sinds 2012 zijn wij officieel dealer van Qwic Elektrische fietsen een e-bike ontworpen door Nederlandse ingenieurs.
Interesse in een brom- of snorscooter kijk op de site of kom naar onze winkel.
Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87a, 6685 BM Haalderen (naast Aldi),
www.wheels2drive.nl e-mail: info@wheels2drive.nl maak een afspraak en bel: 0481-464569
Openingstijden: dinsdag tot en met vrijdag
van: 08.00 - 12.30 uur en van 13.30 - 17.00 uur en op afspraak
Zaterdags van: 09.00 - 16.00 uur
Lenteactie Qwic Premium MN7D+ inclusief 625 Wh Accu nu voor € 2.649,00
en 5 jaar garantie op frame en accu!
Nee, u hoeft niet meer naar het RDW te gaan U kunt gewoon bij ons binnenlopen
om uw scooter te her(om)keuren van snor naar brom.
Voor een keuringsafspraak kunt u ook bellen naar: 0481 - 464569
Dinsdag t/m. Vrijdag van: 9.00 uur - 12.30 uur en van 13.30 uur tot 18.00 uur
Zaterdag 's van 09.00 uur - 16.00 uur en op AFSPRAAK! Maandags gesloten
Wheels2Drive Tweewielers zorgt dat u mobiel blijft!
Onze website is 24/7 open, www.wheels2drive.nl