MENU

×

SYM SCOOTERS Sym Fiddle 4 (IV) 50cc 4t EURO 5 injectiemotor 25/45km. p/u.

Specificaties

De SYM Fiddle 4 (IV) 50 4t Euro in de  kleur Mamba Green is het perfecte voorbeeld van hoe je een klassiek design moet combineren met de technologische innovaties van vandaag.  Dat deze SYM scooter innovatief is wordt bewezen door het Anti-lift motorophangingsysteem dat door de fabrikant is ontwikkeld. De Fiddle IV is standaard uitgerust met indrukwekkende kenmerken, waaronder LED-dagrijverlichting, een handige USB-aansluiting, een royale 6,2 liter benzinetank die handig onder de treeplank is geplaatst, en een fraai weggewerkte tankdop achter een klepje.

De scooter is verkrijgbaar in zowel een 25 km/u als een 45 km/u versie. Ervaar de voordelen van de SYM Fiddle 4 50 cc.

Ook voor de nieuwste Sym telg gaat u naar de dealer Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87a, 6685 BM Haalderen (naast Aldi) 

MAAK een AFSPRAAK e-mail naar info@wheels2drive.nl of bel: 0481 - 464569 

Open van Dinsdag tot en met Zaterdag            ---                        Maandags gesloten

 

Beschrijving

 MERK  :  SYM           --nu in onze winkel te zien--
 TYPE  :  Fiddle IV (4) 50cc 4takt Euro 5  met injectiemotor
 KLEUR  :  Mamba Green - matte kleur    (meerdere kleuren leverbaar)
 VERLICHTING  :  Led verlichting
 STABILITEIT door  :  Anti-lift motorophangingsysteem 
 PRIJS INCL. B.T.W.   €  :  2.448,00  (exclusief kenteken, rijklaarmaakkosten)
 PRIJS INCL. B.T.W.   €  :  2.748,00   (inclusief kenteken en rijklaarmaakkosten )

Wij hebben een groot assortiment helmen en  SYM onderdelen en accessoires in onze winkel.

Om je advies op maat te kunnen bieden, is dit product alleen in onze winkel beschikbaar. Online bestellen is helaas niet mogelijk. Wel kunnen wij het product na betaling aan u versturen. Heeft u interesse? Kom langs in de winkel of neem contact met ons op en bel: 0481 - 464569 of gebruik het contactformulier.

Gerelateerde producten


Verdere beschrijving

De nieuwe Sym Fiddle 4 (IV) 50 4takt Euro 5 in mamba green is uitgerust met een injectiemotor en is klaar voor de toekomst!

Pluspunten: led-verlichting, digitaal dashboard, inklapbare voetsteunen (prettig voor de bijrijder), slotbeveiliging en USB aansluitingUiteraard kunt u bij ons terecht voor onderhoud en reparatie, originele Sym onderdelen en Sym accessoires, schade taxatie, financiering van uw nieuwe SYM Fiddle 4 (IV), kijk daarvoor op onze site onder de categorie: dienstverlening, financieren Scooters. U kunt zo zien wat uw maandbedrag is als u uw scooter wilt financieren.

Wij hebben onze eigen onderhoudsdienst en komen uw defecte scooter tegen een geringe vergoeding ophalen in onze regio, van Haalderen tot Nijmegen (Beuningen), van Haalderen tot Arnhem (Elst, Rijkerswoerd), van Haalderen tot Lobith.

 

Ook voor de nieuwste Sym scooter gaat u naar de dealer Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87a, 6685 BM Haalderen (naast Aldi)  maak een afspraak e-mail naar info@wheels2drive.nl of bel: 0481 - 464569 

 

Open van Dinsdag tot en met Zaterdag                        --                  Maandags gesloten