Uw scooter omkeuren van snorscooter (blauw kenteken) naar bromscooter (geel kenteken) kan nog steeds, echter eerst zal hij dienen te voldoen aan de wettelijke eisen daarvoor komt u naar ons, daarna dienen wij of u, uw scooter aan te bieden bij een RDW keuringsstation. U dient van te voren na te gaan of uw scooter aan de door het RDW gestelde eisen voldoet, dit alles kunnen wij voor u regelen! Plannen om uw scooter om te keuren, kom naar ons.
Bij ons kunt u terecht voor de uitvoering van de voorbereidende werkzaamheden om uw scooter om te laten keuren van snor- naar bromscooter echter niet meer rechtstreeks! Uw scooter dient uiteindelijk bij de RDW (bijv. in Arnhem) voor keuring aangeboden te worden, maar dient daarvoor wel te voldoen aan de wettelijk gestelde eisen, dat kunnen wij voor u nagaan en uw scooter RDW klaar maken.
Voor een Qwic e-bike de Echo brede intstap, Inter Tour, Mira, een Qwic Atlas of voor een benzine of elektrische SCOOTER of Sherco Schakelbrommer komt u naar ons.
Nog steeds kunnen wij uw scooter van 25 km naar 45 km p/uur technisch in orde maken om te kunnen laten keuren bij de RDW.
Openingstijden: Dinsdag t/m. Vrijdag van: 9.00 - 12.30 uur en 13.30 uur - 18.00 uur
Zaterdag van: 9.00 - 15.00 uur en op Afspraak! Maandags gesloten
Wheels2Drive Tweewielers zorgt dat u mobiel blijf -- www.wheels2drive.nl