MENU

×

Piaggio Piaggio Zip 50 4T E5 Iget zwart lucido metallic 45 km. p.u.

Specificaties

 

MERK   :  PIAGGIO     --de LAATSTE--
TYPE   :  ZIP 50 4 takt Euro5 I-get
UITVOERING   :  45 km. p/uur 
KLEUR   :  Zwart, lucido 94
CYLINDERINHOUD   :  49,9 cc.
PRIJS  INCL. BTW  €   :  2.749,00  (exclusief. kenteken/rijklaarkosten)
PRIJS  INCL. BTW  €   :  2.999,00  (Inclusief kenteken/rijklaarkosten)
     Ook voor een nieuwe Piaggio Zip  kom je naar
     Wheels2Drive Tweewielers Haalderen/Bemmel.

 

Beschrijving

Toe aan een Zip zoals onze laatste Piaggio Zip 50 4t Euro5 , zoals de zwart, lucido 94. De Piaggio Zip is een makkelijk hanteerbare scooter, geschikt voor iedereen, die op zoek is naar een toegankelijk en vlot vervoermiddel. Vraag ons om informatie. De zwarte Zip is verkrijgbaar in snor-en brommeruitvoering.

Bij Wheels2Drive Tweewielers stylen wij uw Piaggio Zip geheel naar uw wensen, bijv. met SP kappen en/of gespoten voorvork, carterpan, en sierbeugels voor en achter, led verlichting voor en achter, kortom customizen to the limit!

Voor de laatste Piaggio Zip kunt u uitstekend terecht bij Wheels2Drive Tweewielers, van der Mondeweg 87a, 6685 BM Haalderen/Bemmel

Openingstijden: dinsdag tot en met zaterdag (of op afspraak)

Open van dinsdag tot en met zaterdag

Maandags gesloten

 

 

Om je advies op maat te kunnen bieden, is dit product alleen in onze winkel beschikbaar. Online bestellen is helaas niet mogelijk. Wel kunnen wij het product na betaling aan u versturen. Heeft u interesse? Kom langs in de winkel of neem contact met ons op en bel: 0481 - 464569 of gebruik het contactformulier.


Verdere beschrijving

Wheels2Drive Tweewielers, bestaat al 14 jaar en is RWD erkend, wij zijn dealer van: SYM, KYMCO, PEUGEOT  maar verkopen en repareren A-merken als PIAGGIO, VESPA, Yamaha, maar ook voor een elektrische scooter oftewel E-cooter van de merken NIU, YADEA, ECOOTER, bijv. de Goccia bent u bij ons aan het juiste adres.

Tevens hebben wij een grote voorraad originele onderdelen van diverse merken scooters op voorraad maar ook onderdelen van Malossi, Mokix, DMP, NGK, Dellorto, Yasuni, etc.

Wij richten ons op de hele regio, van Haalderen tot Velp, tot Malden en tot aan Zetten en uiteraard alle plaatsen in deze driehoek.

Wij halen uw defecte scooter op tegen een geringe vergoeding, ook bent u bij ons aan het goede adres voor schadetaxaties en schadeafhandeling van A tot Z.

Het team van Wheels2DriveTweewielers heet u van harte welkom aan de van der Mondeweg 87a te Haalderen (naast Aldi) bij Bemmel

of op de website:    www.wheels2drive.nl        tel.: 0481-464569       Wij nemen de tijd voor u!

Maandags gesloten.